Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
1
1
2
2
7
7
дн.
0
0
0
0
год.
5
5
2
2
хв.
1
1
1
1
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

19 серпня 2016 року в ННЦ «Інститут біології» сумісно з Інститутом післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва була проведена презентація досвіду «Організація науково-дослідної роботи учнів спільно з вищими навчальними закладами».
На зустрічі було обговорено широке коло питань, пов’язаних із заходами по інтенсифікації профорієнтаційної роботи, мотивації школярів до науково-пізнавальної діяльності та їхньому залученню до активної науково-практичної роботи. Заступник директора ННЦ «Інститут біології», голова журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Н.В. Скрипник поділилася досвідом, якого за багато років роботи у цій області набув колектив Інституту: проведення традиційних Днів відкритих дверей, волонтерської акції «Біологія – наука майбутнього», Всеукраїнської біологічної школи «Від теорії до практики один крок», залучення талановитих юних біологів до участі у роботі Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна». Вона також розповіла про ініціативу ННЦ «Інститут біології» - проведення за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках цієї конференції Всеукраїнського біологічного турніру для школярів «Від теорії до практики один крок».
Викладачами Інституту, що мають великий досвід у роботі з обдарованню молоддю в рамках проведення Всеукраїнських біологічних олімпіад і турнірів, нашим гостям було запропоновано лекції з методології наукової роботи школярів (доц., к.б.н. В.А. Горобчишин) та генетики (доц., к.б.н. К.С. Афанасьєва), а також науково-практичні майстер-класи: з зоології (доц., к.б.н. В.А. Горобчишин), мікробіології (ас., к.б.н. Ю.М. Юмина) та ботаніки (ас., к.б.н. О.О. Безсмертна).

Зрозуміло, що такі зустрічі проблем не вирішують, проте правильно і вчасно поставлене питання та плідне його обговорення в колі зацікавлених та небайдужих співрозмовників – це важливий крок на зустріч успіху. У важливості такої роботи сумніву немає, адже ціна питання – майбутнє нашої Біології!

 DSC 1 site  DSC 2 site
 DSC 3 site  DSC 4 site

 

Більш детальний Фотозвіт заходу

 

Оцініть публікацію  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [7 Голоса (ів)]

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.